Z16F2810AG20AG
Extended
Manufacturer
Zilog
MFR.Part #
Z16F2810AG20AG
JLCPCB Part #
C2640900
Package
LQFP-64
Description
10bit 128KB 2.7V~3.6V 20MHz 46 FLASH Others LQFP-64 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS