Z8F2480PH020SG
MFR.Part #
Z8F2480PH020SG
JLCPCB Part #
C2640816
Package
DIP-20
Description
0℃~+70℃ 1.8V~3.6V 10bit 17 20MHz 24KB 3KB 8 Bit Built-in FLASH eZ8 DIP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS