VMME0842C180MV
MFR.Part #
VMME0842C180MV
JLCPCB Part #
C487204
Package
SMD,D10xL8.4mm
Description
10mm 160V 18uF 8.4mm ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS