NPXL2000J103MJTM
MFR.Part #
NPXL2000J103MJTM
JLCPCB Part #
C2891078
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 12.5mm 20mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL20mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS