VKME1302C270MV
MFR.Part #
VKME1302C270MV
JLCPCB Part #
C487463
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 13mm 160V 250mA@100kHz 27uF ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS