VKME1652D330MV
MFR.Part #
VKME1652D330MV
JLCPCB Part #
C487503
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16.5mm 200V 33uF 708mA@100kHz ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS