NPXD1101C102MJTM
MFR.Part #
NPXD1101C102MJTM
JLCPCB Part #
C2976224
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 11mm 16V 8mm ±20% 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS