LKME1602C560MF
MFR.Part #
LKME1602C560MF
JLCPCB Part #
C443202
Description
10000hrs@105℃ 10mm 160V 16mm 56uF 5mm 850mA@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS