VMMD0622G2R2MV
MFR.Part #
VMMD0622G2R2MV
JLCPCB Part #
C487257
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
2.2uF 400V 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS