LKMD0902H1R8MF
MFR.Part #
LKMD0902H1R8MF
JLCPCB Part #
C443378
Description
1.8uF 500V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS