LKMD1152E150MF
MFR.Part #
LKMD1152E150MF
JLCPCB Part #
C443246
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 15uF 250V 270mA@100kHz 3.5mm 4.9Ω@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS