NPXC0900J821MJTM
MFR.Part #
NPXC0900J821MJTM
JLCPCB Part #
C20539530
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
2000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 820uF 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS