LKLD1151V221MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKLD1151V221MF
JLCPCB Part #
C270000
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2.5Ω@100kHz 220uF 3.5mm 3000hrs@130℃ 35V 650mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS