VMMC0571C680MV
MFR.Part #
VMMC0571C680MV
JLCPCB Part #
C487041
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
16V 5.7mm 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS