VKMB1001C100MV
MFR.Part #
VKMB1001C100MV
JLCPCB Part #
C487300
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10uF 16V 5mm 7000hrs@105℃ 71mA@100kHz ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS