NPXC0801E151MF
MFR.Part #
NPXC0801E151MF
JLCPCB Part #
C2976256
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 25V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS