KCXJ2002G820MF
MFR.Part #
KCXJ2002G820MF
JLCPCB Part #
C781267
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
18mm 20mm 400V 82uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS