VKME1452A820MV
MFR.Part #
VKME1452A820MV
JLCPCB Part #
C487439
Package
SMD,D10xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 14.5mm 82uF 900mA@100kHz ±20% SMD,D10xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS