LKMD1151J121MF
MFR.Part #
LKMD1151J121MF
JLCPCB Part #
C442933
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 120uF 190mΩ@100kHz 3.5mm 63V 8mm 902mA@100kHz ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS