VMMB0570J330MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMMB0570J330MV
JLCPCB Part #
C486992
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
33uF 5.7mm 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS