VKML1352C330MV
MFR.Part #
VKML1352C330MV
JLCPCB Part #
C487467
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 13.5mm 160V 33uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS