VMME0842A470MV
MFR.Part #
VMME0842A470MV
JLCPCB Part #
C487178
Package
SMD,D10xL8.4mm
Description
100V 10mm 47uF 8.4mm ±20% SMD,D10xL8.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS