VKMD1251K820MV
MFR.Part #
VKMD1251K820MV
JLCPCB Part #
C487407
Package
SMD,D8xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 624mA@100kHz 80V 82uF 8mm ±20% SMD,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS