VMMD0621V560MV
MFR.Part #
VMMD0621V560MV
JLCPCB Part #
C487067
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
35V 56uF 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS