LKME1602A121MF
MFR.Part #
LKME1602A121MF
JLCPCB Part #
C443140
Description
1.17A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 10mm 120uF 16mm 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS