OGPE21E102MF
MFR.Part #
OGPE21E102MF
JLCPCB Part #
C269964
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS