VKML2101H821MV
MFR.Part #
VKML2101H821MV
JLCPCB Part #
C487373
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.41A@100kHz 21mm 50V 820uF ±20% SMD,D12.5xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS