NPXB0701V560MJTM
MFR.Part #
NPXB0701V560MJTM
JLCPCB Part #
C2976296
Description
-55℃~+105℃ 35V 56uF 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS