NPXB1001A271MJTM
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
NPXB1001A271MJTM
JLCPCB Part #
C2891112
Package
Plugin,D5xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 270uF 5mm ±20% 插件,D5xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS