VKMB1001E101MV
MFR.Part #
VKMB1001E101MV
JLCPCB Part #
C487322
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 25V 443mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS