KCXI2502G101MF
MFR.Part #
KCXI2502G101MF
JLCPCB Part #
C781308
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
100uF 16mm 25mm 400V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS