LKME1251J181MF
MFR.Part #
LKME1251J181MF
JLCPCB Part #
C442938
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 180uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS