LKME2501K271MF
MFR.Part #
LKME2501K271MF
JLCPCB Part #
C443083
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 25mm 270uF 5mm 80V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS