LKMB0902A3R9MF
MFR.Part #
LKMB0902A3R9MF
JLCPCB Part #
C443109
Description
100V 2mm 3.9uF 5mm 7000hrs@105℃ 81mA@100kHz 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS