VKMC1001A391MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKMC1001A391MV
JLCPCB Part #
C487290
Package
SMD,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 390uF 540mA@100kHz 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS