NPXC0701B271MJTM
MFR.Part #
NPXC0701B271MJTM
JLCPCB Part #
C2891145
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
12V 270uF 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS