NPXE1401A252MJTM
MFR.Part #
NPXE1401A252MJTM
JLCPCB Part #
C2891131
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10V 10mm 14mm 2500uF ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS