LKMB0902C3R3MF
MFR.Part #
LKMB0902C3R3MF
JLCPCB Part #
C443173
Description
160V 3.3uF 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS