NPXE1601E102MJTM
MFR.Part #
NPXE1601E102MJTM
JLCPCB Part #
C20539503
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
1000uF 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 25V ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS