LKME0901K101MF
MFR.Part #
LKME0901K101MF
JLCPCB Part #
C443070
Description
10000hrs@105℃ 100uF 10mm 5mm 744mA@100kHz 80V 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS