NPTD1401H181MJTM
MFR.Part #
NPTD1401H181MJTM
JLCPCB Part #
C20539476
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4A@100kHz 14mm 180uF 2000hrs@125℃ 40mΩ@100kHz 50V 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS