LKME1401E821MF
MFR.Part #
LKME1401E821MF
JLCPCB Part #
C442831
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
1.85A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 14mm 25V 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS