LKME0902G5R6MF
MFR.Part #
LKME0902G5R6MF
JLCPCB Part #
C443290
Description
10000hrs@105℃ 10mm 220mA@100kHz 400V 5.6uF 5mm 9mm ±20% 插件,D10xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS