LKMJ2502G820MF
MFR.Part #
LKMJ2502G820MF
JLCPCB Part #
C443320
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
1.6Ω@100kHz 1.74A@100kHz 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS