LKME1251V391MF
MFR.Part #
LKME1251V391MF
JLCPCB Part #
C442878
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
1.76A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 35V 390uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS