LKME2002E470MF
MFR.Part #
LKME2002E470MF
JLCPCB Part #
C443255
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 20mm 250V 47uF 5mm 850mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS