VKMB1002A4R7MV
MFR.Part #
VKMB1002A4R7MV
JLCPCB Part #
C487426
Description
-55℃~+105℃ 100V 101mA@100kHz 10mm 4.7uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS