VHXE1051H221MVCG
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VHXE1051H221MVCG
JLCPCB Part #
C20539579
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
10.5mm 10mm 220uF 5000hrs@105℃ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS