LKMC0901K270MF
MFR.Part #
LKMC0901K270MF
JLCPCB Part #
C443057
Description
27uF 6.3mm 80V 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS