LKMI2001J821MF
MFR.Part #
LKMI2001J821MF
JLCPCB Part #
C442959
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 2.73A@100kHz 20mm 35mΩ@100kHz 63V 7.5mm 820uF ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS